Poznaj naszych ekspertów:

Piotr Hryniewicz
Twórca Projektu
Piotr Hryniewicz

Inwestor i twórca projektu Edukacja Inwestowania w Nieruchomości, który swoją przygodę inwestycyjną rozpoczął w 2004 r., inwestując w mieszkania, domy, działki rolne i budowlane, lokale użytkowe, nieruchomości komercyjne, a nawet lasy, skutecznie powiększając swój portfel aktywów. Analizując stopy zwrotu z kolejnych transakcji, cały czas poszukiwał najbezpieczniejszej i najbardziej rentownej formy inwestowania w nieruchomości i to wówczas, w 2006 r., zrodziła się koncepcja wynajmu mieszkań na pokoje, o której nikt nie mówił na polskim rynku, a którą Piotr od 2009 r. rozszerzył o podnajmowanie mieszkań. Na swoim koncie ma on również zakup ponad 270 nieruchomości, które początkowo nabywał, wykorzystując własny kapitał, a od 2012 r. współinwestując z prawie 300 wspólnikami w ramach spółki Inwestycje Hryniewicz.pl i działając na znacznie większą skalę w całej Polsce, generując ponadprzeciętne zyski i dostarczając świetnie przygotowane mieszkania do zamieszkania lub na cele inwestycyjne.

 

Słynie z analitycznego podejścia oraz wykorzystania autorskich narzędzi do kalkulacji opłacalności inwestycji, a także rozwiązań z zakresu optymalizacji działalności inwestycyjnej.

Ekspert
Izabela Hryniewicz

Przygodę z nieruchomościami zaczęła w 1999 roku od pracy w jednej z poznańskich firm zajmujących się inwestowaniem w nieruchomości. Po nabyciu wiedzy i doświadczenia, za namową męża, porzuciła karierę etatową i zajęła się obsługą nieruchomości. Od 2011 roku prowadzi jedną z największych i najstarszych firm zarządzających najmem w Polsce - Pokojowiec. W tej chwili obsługuje ponad 500 najemców i ta liczba wciąż rośnie. Wraz z mężem skutecznie inwestuje w nieruchomości i zarządza firmami oferującymi usługi dla inwestorów. Wiedzę i doświadczenie wykorzystuje do przygotowywania, remontowania, wyposażania i obsługi mieszkań inwestycyjnych oraz zarządzania tymi nieruchomościami. Obecnie swoje działania koncentruje na nadzorze projektów deweloperskich, rewitalizacji kamienic oraz firmy zarządzającej. Skarbnica wiedzy i doświadczenia przy wynajmie nieruchomości na pokoje.

Specjalizacja: koncepcje mieszkań i nadzór nad remontem, home staging, zarządzanie nieruchomościami, wynajem i sprzedaż nieruchomości.

Jeremiasz Gorzędowski
Ekspert
Jeremiasz Gorzędowski

Od 2014 inwestuje w nieruchomości mieszkalne w Łodzi oraz przygotowuje materiały edukacyjne, dotyczące remontów inwestycyjnych. Wynajmuje własne mieszkania, zarządza mieszkaniami klientów, podnajmuje, flipuje i przygotowuje gotowce inwestycyjne. Ma za sobą tysiące metrów kwadratowych wyremontowanych mieszkań. Jest współautorem bloga https://zainwestowani.pl/, serii nagrań „Mieszkaniowa Pigułka Wiedzy", dostępnych na YouTube, książek "Jak sprytnie wyremontować i wyposażyć mieszkanie. Poradnik (nie tylko) dla właścicieli mieszkań na wynajem" oraz "Remonty. Podręcznik Inwestora", a także kompleksowych szkoleń online "Szkoła remontowania dla inwestorów" oraz "ERL, czyli flipuj, buduj i zarabiaj więcej". Jest ekspertem Edukacji Inwestowania w Nieruchomości ds. remontów. Od 2017 działa jako Ekspert Rynku Lokalnego we współpracy ze spółką Piotra Hryniewicza (Inwestycje Hryniewicz.pl).

Ekspert
Mateusz Brejta

Krakowski inwestor i rentier, który swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczął w grudniu 2012 roku od udziału w Praktycznym Seminarium Inwestowania w Nieruchomości prowadzonym przez Piotra Hryniewicza. Mimo, iż branża nieruchomości była mu totalnie nieznana, przygnębiał brak zdolności kredytowej oraz kapitału na zakupy mieszkań, postanowił jednak zaryzykować i obrał kierunek dla siebie: podnajem. W 9 miesięcy po szkoleniu miał już wynajętych 13 mieszkań, które generowały dla niego ponad 18 000 zł dochodu miesięcznie pomimo, że nie był właścicielem żadnego z nich. Z całą pewnością o Mateuszu można powiedzieć, że „rozpętał” w Polsce podnajem mieszkań na pokoje, pokazał jak profesjonalnie prowadzić taki biznes i osiągać z tego tytułu nieprzeciętne dochody. Od początku swojej działalności inwestycyjnej podnajął już ponad 100 mieszkań, wynajmuje własne mieszkania, flipuje, przygotowuje gotowce inwestycyjne i zarządza mieszkaniami innych inwestorów. Wraz z zespołem zarządza majątkiem o wartości ponad 40 mln zł. W ramach marki Edukacja Inwestowania w Nieruchomości stworzył autorski program szkolenia z podnajmu i podczas kolejnych edycji z wielkim entuzjazmem dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniami, a także buduje aktywną społeczność Podnajmistrzów.

 

Więcej informacji o ekspercie oraz jego działalności inwestycyjnej znajdziesz na blogu http://podnajem.mateuszbrejta.pl/ oraz profilu https://www.facebook.com/mateuszbrejta/. Zachęcamy również do obejrzenia materiałów wideo na kanale youtube.