Książki

Remonty. Podręcznik inwestora

Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań od wieloletnich praktyków, którzy na swoim koncie mają setki przeprowadzonych remontów, to podręcznik jest właśnie dla Ciebie!

Dzięki tej książce nauczysz się jak oceniać mieszkania pod kątem przyszłego remontu, jak optymalnie planować remont, przewidzieć jego koszty, sprawnie współpracować z ekipą, a także dowiesz się jakie materiały budowlane i wykończeniowe zastosować, jakie są aspekty prawne remontów, co wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, a co zgłoszenia, czego może wymagać od Ciebie PINB, o jakich zapisach w umowie remontowej nie możesz zapomnieć.

Remonty. Podręcznik Inwestora – to książka, która inspiruje i pokazuje jak unikać kosztownych błędów oraz jak ważny jest prawidłowo przeprowadzony proces remontowy. Jedna z niewielu pozycji na rynku, która tak skrupulatnie podchodzi do tematu, nie pomijając kwestii prawnych, przy napisaniu których wsparcia udzieli kancelaria prawna i inspektor nadzoru budowlanego.

Bonusy, które otrzymasz wraz z książką:

  • arkusz kalkulacyjny z kosztorysem remontowym do wykorzystania na własnych inwestycjach,
  • spis wybranych materiałów budowlanych wraz z ich zastosowaniem,
  • wywiad z właścicielem firmy remontowej, żebyś zobaczył, jak proces remontowy wygląda „od kuchni”,
  • rabaty na szkolenia Edukacji Inwestowania w Nieruchomości.

Poznaj historie naszych Absolwentów!

Wszystkie drogi prowadzą do nieruchomości...

Czytając historie inwestorów związanych z Edukacją Inwestowania w Nieruchomości, którzy już uzyskali wolność finansową lub są na dobrej drodze do jej osiągnięcia, możesz poznać nie tylko ich doświadczenia, obawy i przemyślenia, sukcesy oraz porażki, lecz także dostrzec możliwości, jakie się przed nimi otworzyły dzięki nieruchomościom i sile naszej grupy. Konwencja książki pokazuje każdą historię z trzech perspektyw: WCZORAJ – DZIŚ – JUTRO, dzięki czemu będziesz mógł wniknąć w cenne szczegóły i niuanse, które często ograniczają lub blokują nasze działania, bądź wręcz odwrotnie – motywują.

Wszystkie drogi prowadzą do… NIERUCHOMOŚCI, czyli 40 historii o wolności finansowej – to książka, która motywuje, inspiruje i udowadnia, że inwestowanie w nieruchomości jest doskonałym sposobem na osiągnięcie wolności finansowej! 

Pomysł jej wydania zainicjowała Ewa Machoń – Koordynator Projektu, która wraz z Absolwentami Seminarium przygotowała manuskrypt z 40 historiami inwestycyjnymi, który był prezentem – niespodzianką – dla Piotra Hryniewicza z okazji jego 40. urodzin.

➡ Książkę można nabyć na stronie https://zainwestowani.pl/ksiazki/