Piotr Hryniewicz

Nie czekaj, żeby kupić nieruchomość.
Kup nieruchomość i... zarabiaj!

Rekomendacje

Jeśli zastanawiasz się czy warto wydać pieniądze na szkolenie prowadzone przez Piotra, to zadzwoń lub napisz do mnie i przedstaw swoje wątpliwości, a myślę że je rozwieję. W moim przypadku to właśnie cena i niepewność co do rezultatu szkolenia były podstawowymi „hamulcami” w podjęciu decyzji o udziale. A jako autor blogu https://jakoszczedzacpieniadze.pl promującego oszczędzanie, jestem dosyć wyrachowanym „zawodnikiem”. Zaryzykowałem i nie żałuję. Uważam udział w seminarium Piotra za jeden z najrozsądniejszych sposobów zainwestowania moich pieniędzy.

Szkolenie dało mi kilka rzeczy: 

1) Możliwość czerpania pełnymi garściami wiedzy od człowieka, który jest po prostu praktykiem z dużym doświadczeniem w kupowaniu i wynajmowaniu mieszkań (i nie tylko). Czyli konkrety, konkrety i jeszcze raz konkrety.

2) Piotr pomógł mi ustabilizować i ugruntować pewne moje podejrzenia i wyobrażenia na temat tego jak wynajmować mieszkania innym (a także jak negocjować, kupić i sfinansować zakup, jak liczyć opłacalność inwestycji, jak wyposażyć i jak w praktyce obsługiwać najemców żeby obie strony były w miarę bezpieczne). Czyli dał mi pewność, że generalnie nie błądzę z moimi przemyśleniami, a także pomógł skorygować niektóre z nich.

3) Piotr przekonał mnie, że nie startując wcale z wysokiego pułapu, można w ciągu kilku lat doprowadzić do posiadania kilku/kilkunastu mieszkań na wynajem. Przekonał mnie własnymi przykładami, którymi dzieli się z pełną otwartością i bez ściemniania. A przy tym realnie pokazał ilość pracy, jaką muszą włożyć osoby, które chcą żyć z wynajmu nieruchomości.

4) Szkolenie dało mi niesamowitego „kopa” i tuż po nim zabrałem się do przekuwania zdobytej wiedzy na praktyczne działanie. Zmieniłem model wynajmu posiadanego już mieszkania (wynajem na pokoje zamiast wynajmu całego mieszkania) a kilka miesięcy później przeprowadziłem flipa zarabiając ponad 40 tys. zł na zakupie, remoncie i sprzedaży kolejnego mieszkania.

Moja rada dla Ciebie: zanim pojedziesz na szkolenie, spisz wszystkie pytania dotyczące inwestowania w nieruchomości na wynajem, jakie tylko przychodzą Ci do głowy. Na samym seminarium dostaniesz taką pigułę wiedzy, że trudno będzie Ci zebrać myśli. Lepiej mieć to wszystko spisane. A na samym szkoleniu – intensywnie notuj. Gdybyś miał wątpliwości – zachęcam do kontaktu.

Aktualizacja: rekomendację pisałem w 2013 r. - pół roku po odbyciu szkolenia u Piotra. W 2019 r. podtrzymuję wszystko co wtedy napisałem i nadal współpracuję z Piotrem w obszarze inwestowania w nieruchomości (w tym również w obszarze deweloperskim). Myślę, że stabilność naszej współpracy jest dla Niego najlepszą rekomendacją.  

Michał Szafrański z Warszawy

Michał Szafrański, 11. edycja Seminarium
Michał Szafrański
11. edycja Seminarium

Aby przyjechać na Seminarium do Piotra Hryniewicza nikt nie musiał mnie przekonywać – wystarczyło spojrzeć na osiągnięcia osób, które już brały w nim udział. W ciągu dwóch dni szkolenia można czerpać garściami z doświadczenia, wiedzy i umiejętności Piotra, który do każdego potrafi podejść indywidualnie. To bardzo dobry nauczyciel. Organizacja i atmosfera szkolenia na najwyższym poziomie.

Joanna z Katowic

 

Joanna, 95. edycja Seminarium
Joanna
95. edycja Seminarium

Kiedy w 2012 roku przeczytałem książkę Roberta Kyosakiego, zamarzyłem o „wolności finansowej”. Pomyślałem wtedy, że musi być w Polsce ktoś, kto pokaże mi jak można inwestować w nieruchomości wykorzystując pieniądze banku, nie angażując dużej ilości własnych środków. Znalazłem w Internecie film z Piotrem i pomyślałem „ten człowiek mówi z sensem”, ale z drugiej strony pojawiło się obawa, czy aby na pewno wszystko co mówi jest prawdą?

Napisałem maila i dostałem szczere informacje zwrotne. Piotr napisał mi, czego mogę oczekiwać po przyjeździe na szkolenie. Spodobało mi się realne podejście i odpowiedzi, które uzyskałem. Postanowiłem zaryzykować i na dzień dzisiejszy uważam, że była to dla mnie jedna z tych kluczowych decyzji, jakie podjąłem w swoim życiu.

Piotr jest 100% praktykiem i to jest najcenniejsze. Jego wiedza jest podparta ogromnym doświadczeniem. Jest osobą otwartą na nowe pomysły, cały czas sprawdza, testuje, rozwija, wręcz czeka na nowe wyzwania, na czym korzystają wszystkie osoby w jego otoczeniu. Od kiedy znam Piotra, widzę jeszcze jedną bardzo piękną cechę, że każde wyzwanie, każde działanie jakiego się podejmuje, zaczyna od pytania, czy to będzie miało wartość i korzyść dla Jego Absolwentów których ciągle wspiera.

Długo mógłbym wypisywać zasługi i superlatywy i dalej nie wygaszę emocji, które mi towarzyszą podczas pisania tej rekomendacji. Polecam Praktyczne Seminarium Inwestowania w Nieruchomości Piotra Hryniewicza, choć słowo „polecam” jakoś słabo brzmi gdy pomyślę o jego wartości merytorycznej. Po prostu jeżeli chcesz inwestować w nieruchomości, nie ma lepszej ścieżki!

Sprawdziłem na własnej skórze :)

Mateusz Brejta z Krakowa

Mateusz Brejta, 15. edycja Seminarium
Mateusz Brejta
15. edycja Seminarium

Piotr to właściwa osoba na właściwym miejscu, chodząca encyklopedia wiedzy o rynku nieruchomości. Będę to szkolenie polecał wszystkim, którzy chcą zbudować stabilność finansową, ponieważ nie tylko daje ono bezcenną wiedzę, ale też dostęp do forum, które zrzesza inwestorów dzielących się wiedzą, patentami i ofertami inwestycyjnymi. To właśnie  wyróżnia je na rynku.

Krzysztof z Warszawy

Krzysztof, 83. edycja Seminarium
Krzysztof
83. edycja Seminarium

Piotr to praktyk nieruchomości, który zajmował się nimi już w czasach, gdy nie było jeszcze wiadomo, czy słowo nieruchomości piszę się razem czy osobno ;-)

Wyznaję zasadę, że jeśli się od kogoś uczyć, to wyłącznie od doświadczonych praktyków. Z tego powodu gorąco polecam szkolenie Piotra. Długo się zastanawiałem, czy w nim uczestniczyć (dużą rolę w przekonaniu mnie miał Michał Szafrański), a potem żałowałem, że tak długo z tym zwlekałem.

Piotr przedstawia pewną szkołę inwestowania, promując przede wszystkim wynajem na pokoje oraz finansowanie inwestycji poprzez kredyt. To co jest jednak najważniejsze, to prezentowane przez niego zdroworozsądkowe podejście i nacisk na podejmowanie decyzji na podstawie chłodnych i dokładnych kalkulacji oraz analiz. Dlatego przygotuj się na to, że podczas szkolenia trzeba będzie trochę pobawić się liczbami – ale zapewniam, że warto się przyłożyć, żeby Twoje decyzje inwestycyjne miały głęboki sens.

Z mojego punktu widzenia, oprócz praktycznej zawartości szkolenia, bardzo dużą wartość ma całe wsparcie poszkoleniowe - dostęp do forum dyskusyjnego absolwentów, zjazdy absolwentów, spotkania online, dostęp do różnego rodzaju dokumentów, wspólne inwestowanie w tzw. "flipy". Jeśli masz jakiś problem z nieruchomościami i jesteś absolwentem tego szkolenia, masz do dyspozycji całą grupę osób (zespół Piotra oraz innych absolwentów), które chętnie Ci pomogą, dzieląc się swoimi doświadczeniami.

Dodatkowo, moje refleksje na temat szkolenia Piotra umieściłem tutaj: https://wynajmistrz.pl/wynajem-na-pokoje

Grzegorz Grabowski z Warszawy

Grzegorz Grabowski, 26. edycja Seminarium
Grzegorz Grabowski
26. edycja Seminarium

Piotr Hryniewicz jest uznanym autorytetem na rynku nieruchomości a podczas zorganizowanych szkoleń dzieli się z uczestnikami swoim bogatym doświadczeniem w tej branży, przedstawia koncepcję budowania niezależności finansowej a także przekazuje szeroką wiedzę merytoryczną. Udział w takim wydarzeniu to także świetna okazja spędzenia czasu w środowisku innych inwestorów, wymiany kontaktów oraz doświadczeń a także skorzystania z ich wiedzy. Szkolenie Piotra pokazuje krok po kroku jak rozpocząć i zrealizować swój plan inwestowania w nieruchomości. Po 2 dniach zdobywania wiedzy, zarówno w trakcie oficjalnej części szkoleniowej jak i podczas przerw, pozostaje wciąż pewien niedosyt. Jednak udział w szkoleniu jest dopiero początkiem drogi w inwestowaniu, od niego wszystko się zaczyna – pozostają nawiązane znajomości a także co szczególnie cenne, dostęp do zamkniętego forum, na łamach którego można konsultować różne przypadki i wątpliwości  oraz uzyskać pomoc i wsparcie zarówno innych absolwentów jak i samego Piotra. Wzięcie udziału w seminarium jest najlepszą, pierwszą inwestycją – w samego siebie, w swoją wiedzę i umiejętności.

Anna ze Szczecina

Anna, 93. edycja Seminarium
Anna
93. edycja Seminarium

Na szkolenie przyjechałam, aby dowiedzieć się jakie są możliwości inwestowania w nieruchomości, zdobyć niezbędną wiedzę i przekonać się do działania w tym kierunku. Nie zawiodłam się - podczas dwóch dni odniosłam wrażenie, że na temat nieruchomości Piotr wie po prostu wszystko. W dodatku widać, że to jest jego pasja, którą uwielbia dzielić się z innymi. To szkolenie to nie tylko wiedza, ale też ogromna inspiracja i start do działania. Super!

Katarzyna z Warszawy

Katarzyna, 83. edycja Seminarium
Katarzyna
83. edycja Seminarium

Najbliższe wydarzenia

Lis 29 2019
Warszawa

4. edycja szkolenia "ERL - buduj skalę i zarabiaj jeszcze więcej przy wsparciu finansowym Spółki Inwestycje Hryniewicz.pl"

Lis 30 2019
Warszawa

5. edycja szkolenia "ERL - buduj skalę i zarabiaj jeszcze więcej przy wsparciu finansowym Spółki Inwestycje Hryniewicz.pl"

Gru 07-08 2019
Warszawa

103. edycja Praktycznego Seminarium Zaawansowanego Inwestowania w Nieruchomości