Piotr Hryniewicz

Nie czekaj, żeby kupić nieruchomość.
Kup nieruchomość i... zarabiaj!

Rekomendacje

Piotr Hryniewicz jest uznanym autorytetem na rynku nieruchomości a podczas zorganizowanych szkoleń dzieli się z uczestnikami swoim bogatym doświadczeniem w tej branży, przedstawia koncepcję budowania niezależności finansowej a także przekazuje szeroką wiedzę merytoryczną. Udział w takim wydarzeniu to także świetna okazja spędzenia czasu w środowisku innych inwestorów, wymiany kontaktów oraz doświadczeń a także skorzystania z ich wiedzy. Szkolenie Piotra pokazuje krok po kroku jak rozpocząć i zrealizować swój plan inwestowania w nieruchomości. Po 2 dniach zdobywania wiedzy, zarówno w trakcie oficjalnej części szkoleniowej jak i podczas przerw, pozostaje wciąż pewien niedosyt. Jednak udział w szkoleniu jest dopiero początkiem drogi w inwestowaniu, od niego wszystko się zaczyna – pozostają nawiązane znajomości a także co szczególnie cenne, dostęp do zamkniętego forum, na łamach którego można konsultować różne przypadki i wątpliwości  oraz uzyskać pomoc i wsparcie zarówno innych absolwentów jak i samego Piotra. Wzięcie udziału w seminarium jest najlepszą, pierwszą inwestycją – w samego siebie, w swoją wiedzę i umiejętności.

Anna ze Szczecina

Anna Wasylkowicz, 93. edycja Seminarium
Anna Wasylkowicz
93. edycja Seminarium

Aby przyjechać na Seminarium do Piotra Hryniewicza nikt nie musiał mnie przekonywać – wystarczyło spojrzeć na osiągnięcia osób, które już brały w nim udział. W ciągu dwóch dni szkolenia można czerpać garściami z doświadczenia, wiedzy i umiejętności Piotra, który do każdego potrafi podejść indywidualnie. To bardzo dobry nauczyciel. Organizacja i atmosfera szkolenia na najwyższym poziomie.

Joanna z Katowic

 

Joanna Rembiałkowska, 95. edycja Seminarium
Joanna Rembiałkowska
95. edycja Seminarium

Piotr to właściwa osoba na właściwym miejscu, chodząca encyklopedia wiedzy o rynku nieruchomości. Będę to szkolenie polecał wszystkim, którzy chcą zbudować stabilność finansową, ponieważ nie tylko daje ono bezcenną wiedzę, ale też dostęp do forum, które zrzesza inwestorów dzielących się wiedzą, patentami i ofertami inwestycyjnymi. To właśnie  wyróżnia je na rynku.

Krzysztof z Warszawy

Krzysztof Butyński, 83. edycja Seminarium
Krzysztof Butyński
83. edycja Seminarium

Na szkolenie przyjechałam, aby dowiedzieć się jakie są możliwości inwestowania w nieruchomości, zdobyć niezbędną wiedzę i przekonać się do działania w tym kierunku. Nie zawiodłam się - podczas dwóch dni odniosłam wrażenie, że na temat nieruchomości Piotr wie po prostu wszystko. W dodatku widać, że to jest jego pasja, którą uwielbia dzielić się z innymi. To szkolenie to nie tylko wiedza, ale też ogromna inspiracja i start do działania. Super!

Katarzyna z Warszawy

Katarzyna Kołodziej, 83. edycja Seminarium
Katarzyna Kołodziej
83. edycja Seminarium

Jeśli zastanawiasz się czy warto wydać pieniądze na szkolenie prowadzone przez Piotra, to zadzwoń lub napisz do mnie i przedstaw swoje wątpliwości, a myślę że je rozwieję. W moim przypadku to właśnie cena i niepewność co do rezultatu szkolenia były podstawowymi „hamulcami” w podjęciu decyzji o udziale. A jako autor blogu https://jakoszczedzacpieniadze.pl promującego oszczędzanie, jestem dosyć wyrachowanym „zawodnikiem”. Zaryzykowałem i nie żałuję. Uważam udział w seminarium Piotra za jeden z najrozsądniejszych sposobów zainwestowania moich pieniędzy.

Szkolenie dało mi kilka rzeczy: 

1) Możliwość czerpania pełnymi garściami wiedzy od człowieka, który jest po prostu praktykiem z dużym doświadczeniem w kupowaniu i wynajmowaniu mieszkań (i nie tylko). Czyli konkrety, konkrety i jeszcze raz konkrety.

2) Piotr pomógł mi ustabilizować i ugruntować pewne moje podejrzenia i wyobrażenia na temat tego jak wynajmować mieszkania innym (a także jak negocjować, kupić i sfinansować zakup, jak liczyć opłacalność inwestycji, jak wyposażyć i jak w praktyce obsługiwać najemców żeby obie strony były w miarę bezpieczne). Czyli dał mi pewność, że generalnie nie błądzę z moimi przemyśleniami, a także pomógł skorygować niektóre z nich.

3) Piotr przekonał mnie, że nie startując wcale z wysokiego pułapu, można w ciągu kilku lat doprowadzić do posiadania kilku/kilkunastu mieszkań na wynajem. Przekonał mnie własnymi przykładami, którymi dzieli się z pełną otwartością i bez ściemniania. A przy tym realnie pokazał ilość pracy, jaką muszą włożyć osoby, które chcą żyć z wynajmu nieruchomości.

4) Szkolenie dało mi niesamowitego „kopa” i tuż po nim zabrałem się do przekuwania zdobytej wiedzy na praktyczne działanie. Zmieniłem model wynajmu posiadanego już mieszkania (wynajem na pokoje zamiast wynajmu całego mieszkania) a kilka miesięcy później przeprowadziłem flipa zarabiając ponad 40 tys. zł na zakupie, remoncie i sprzedaży kolejnego mieszkania.

Moja rada dla Ciebie: zanim pojedziesz na szkolenie, spisz wszystkie pytania dotyczące inwestowania w nieruchomości na wynajem, jakie tylko przychodzą Ci do głowy. Na samym seminarium dostaniesz taką pigułę wiedzy, że trudno będzie Ci zebrać myśli. Lepiej mieć to wszystko spisane. A na samym szkoleniu – intensywnie notuj. Gdybyś miał wątpliwości – zachęcam do kontaktu.

Aktualizacja: rekomendację pisałem w 2013 r. - pół roku po odbyciu szkolenia u Piotra. W 2019 r. podtrzymuję wszystko co wtedy napisałem i nadal współpracuję z Piotrem w obszarze inwestowania w nieruchomości (w tym również w obszarze deweloperskim). Myślę, że stabilność naszej współpracy jest dla Niego najlepszą rekomendacją.  

Michał Szafrański z Warszawy

Michał Szafrański, 11. edycja Seminarium
Michał Szafrański
11. edycja Seminarium

Piotr to praktyk nieruchomości, który zajmował się nimi już w czasach, gdy nie było jeszcze wiadomo, czy słowo nieruchomości piszę się razem czy osobno ;-)

Wyznaję zasadę, że jeśli się od kogoś uczyć, to wyłącznie od doświadczonych praktyków. Z tego powodu gorąco polecam szkolenie Piotra. Długo się zastanawiałem, czy w nim uczestniczyć (dużą rolę w przekonaniu mnie miał Michał Szafrański), a potem żałowałem, że tak długo z tym zwlekałem.

Piotr przedstawia pewną szkołę inwestowania, promując przede wszystkim wynajem na pokoje oraz finansowanie inwestycji poprzez kredyt. To co jest jednak najważniejsze, to prezentowane przez niego zdroworozsądkowe podejście i nacisk na podejmowanie decyzji na podstawie chłodnych i dokładnych kalkulacji oraz analiz. Dlatego przygotuj się na to, że podczas szkolenia trzeba będzie trochę pobawić się liczbami – ale zapewniam, że warto się przyłożyć, żeby Twoje decyzje inwestycyjne miały głęboki sens.

Z mojego punktu widzenia, oprócz praktycznej zawartości szkolenia, bardzo dużą wartość ma całe wsparcie poszkoleniowe - dostęp do forum dyskusyjnego absolwentów, zjazdy absolwentów, spotkania online, dostęp do różnego rodzaju dokumentów, wspólne inwestowanie w tzw. "flipy". Jeśli masz jakiś problem z nieruchomościami i jesteś absolwentem tego szkolenia, masz do dyspozycji całą grupę osób (zespół Piotra oraz innych absolwentów), które chętnie Ci pomogą, dzieląc się swoimi doświadczeniami.

Dodatkowo, moje refleksje na temat szkolenia Piotra umieściłem tutaj: https://wynajmistrz.pl/wynajem-na-pokoje

Grzegorz Grabowski z Warszawy

Grzegorz Grabowski, 26. edycja Seminarium
Grzegorz Grabowski
26. edycja Seminarium

Kiedy w 2012 roku przeczytałem książkę Roberta Kyosakiego, zamarzyłem o „wolności finansowej”. Pomyślałem wtedy, że musi być w Polsce ktoś, kto pokaże mi jak można inwestować w nieruchomości wykorzystując pieniądze banku, nie angażując dużej ilości własnych środków. Znalazłem w Internecie film z Piotrem i pomyślałem „ten człowiek mówi z sensem”, ale z drugiej strony pojawiło się obawa, czy aby na pewno wszystko co mówi jest prawdą?

Napisałem maila i dostałem szczere informacje zwrotne. Piotr napisał mi, czego mogę oczekiwać po przyjeździe na szkolenie. Spodobało mi się realne podejście i odpowiedzi, które uzyskałem. Postanowiłem zaryzykować i na dzień dzisiejszy uważam, że była to dla mnie jedna z tych kluczowych decyzji, jakie podjąłem w swoim życiu.

Piotr jest 100% praktykiem i to jest najcenniejsze. Jego wiedza jest podparta ogromnym doświadczeniem. Jest osobą otwartą na nowe pomysły, cały czas sprawdza, testuje, rozwija, wręcz czeka na nowe wyzwania, na czym korzystają wszystkie osoby w jego otoczeniu. Od kiedy znam Piotra, widzę jeszcze jedną bardzo piękną cechę, że każde wyzwanie, każde działanie jakiego się podejmuje, zaczyna od pytania, czy to będzie miało wartość i korzyść dla Jego Absolwentów których ciągle wspiera.

Długo mógłbym wypisywać zasługi i superlatywy i dalej nie wygaszę emocji, które mi towarzyszą podczas pisania tej rekomendacji. Polecam Praktyczne Seminarium Inwestowania w Nieruchomości Piotra Hryniewicza, choć słowo „polecam” jakoś słabo brzmi gdy pomyślę o jego wartości merytorycznej. Po prostu jeżeli chcesz inwestować w nieruchomości, nie ma lepszej ścieżki!

Sprawdziłem na własnej skórze :)

Mateusz Brejta z Krakowa

Mateusz Brejta, 15. edycja Seminarium
Mateusz Brejta
15. edycja Seminarium

Piotr to polski Kiyosaki. Mówię o tym z pełnym przekonaniem. Jego szkolenia sprawiły, że moje życie weszło na szybki tor, zmieniając je na lepsze. W jego szkoleniach oraz zjazdach biorą udział ambitne i otwarte osoby, które oczekują konkretnej praktycznej wiedzy.

Piotr przekazuje swoje doświadczenie w sposób przystępny dla wszystkich, jednocześnie zapewniając kompleksową pomoc podczas przygody z inwestowaniem. Pokazuje, że inwestowanie jest dla każdego i bez znaczenia jest tu wykształcenie, zawód, wiek, czy też stan konta w banku. Całym sercem polecam jego szkolenia, ponieważ jestem przekonany, że pomogą każdemu, kto chce zarabiać na inwestowaniu w nieruchomości.

Ronald Szczepankiewicz, 10. edycja Seminarium
Ronald Szczepankiewicz
10. edycja Seminarium

Myślisz o wolności finansowej? A może lubisz swoją pracę, ale chciałbyś dobrze zainwestować swoje oszczędności? W takiej sytuacji nie mogłeś lepiej trafić. Inwestowanie w nieruchomości to piękna przygoda, ale bez odpowiedniego fundamentu jakim jest wiedza, może zakończyć się szybko wraz z Twoją zdolnością kredytową lub oszczędnościami straconymi na pierwszej nieudanej inwestycji.

Piotra poznałem 4 lata temu. Dziś, dzięki tej znajomości mogę śmiało powiedzieć, że zmieniło się moje życie. Moje oszczędności zaczęły wreszcie zarabiać dwucyfrowe stopy zwrotu, a ja poznałem magię słowa optymalizacja. Gorąco polecam udział w Praktycznym Seminarium Inwestowania w Nieruchomości Piotra Hryniewicza!

Wojtek Woźniczka, 40. edycja Seminarium
Wojtek Woźniczka
40. edycja Seminarium

Cały Projekt Edukacji Inwestowania w Nieruchomości stworzony przez Piotra Hryniewicza to zdecydowanie najbardziej obszerny i najlepszy projekt edukacyjny w Polsce związany z wszelkimi aspektami inwestowania w nieruchomości. Obok flagowego modelu inwestowania w mieszkania wynajmowane na pokoje, na szkoleniach Piotra można uczyć się flipów, negocjacji, podnajmu, remontowania i przygotowywania mieszkania do wynajmu oraz sprzedaży, a także poznawać sposoby finansowania zakupu nieruchomości na kredyt.

Piotr przywiązuje ogromną wagę do jakości każdego szkolenia, przydatności i praktyczności wszystkich treści. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu (pewnie w tej chwili nieruchomości, które były przedmiotem inwestycji Piotra lub Jego spółek należy liczyć w setkach) zaangażowaniu i chęci edukowania ludzi stworzył najbardziej wartościową społeczność osób zajmujących się inwestowaniem w nieruchomości - grupę Absolwentów jego szkoleń, którzy spotykają się regularnie na kilkudniowych konferencjach, ucząc się i wymieniając doświadczenia. Dzięki temu każdy uczestnik szkolenia otrzymuje ogromne wsparcie po każdym szkoleniu - od Piotra i innych absolwentów - co jest bezcenne.

Idąc kilka lat temu na pierwsze szkolenie do Piotra nie zdawałem sobie sprawy, że jest to początek zupełnie nowej ery w moim życiu zawodowym i prywatnym. W ciągu kilku lat, wsparcie Piotra i udział w kolejnych szkoleniach w ramach Projektu Edukacji Inwestowania w Nieruchomości pozwoliły mi na zbudowanie biznesu opartego nieruchomościach, w którym zajmujemy się zarządzaniem mieszkaniami (ponad 150 pokoi), wykonywaniem skomplikowanych remontów i przygotowywaniem mieszkań do wynajmu na pokoje (prowadzimy po kilka remontów jednocześnie) i oferowaniem na rynku nieruchomości innych usług. Prywatnie spotykamy się przy wielu okazjach i wspólnie z grupą Absolwentów wyjeżdżamy na wspólne wakacje.

Piotra i cały Projekt Edukacji Inwestowania w Nieruchomości gorąco polecam wszystkim zainteresowanym inwestowaniem – zarówno osoby początkujące, jak i bardzo zaawansowane znajdą dla siebie wiele wartości.

Jeremiasz Gorzędowski, 32. edycja Seminarium
Jeremiasz Gorzędowski
32. edycja Seminarium

Piotr jest praktykiem, który swoją wiedzę stosuje w praktyce i potrafi znaleźć odpowiedź na każde pytanie zadane mu przez uczestników. Miałem pewne obawy, czy zdobyta wiedza pozwoli mi podjąć kolejny krok i się przełamać do inwestowania. Uzyskałem odwagę, praktyczną wiedzę i znajomość całego procesu inwestycyjnego. Polecam to szkolenie z dwóch powodów. Po pierwsze świetna wiedza o finansach zdobyta w jeden dzień. Po drugie alternatywa dla innych inwestycji, lokat, funduszy itp.

 

Daniel Romanik, 8. edycja Seminarium
Daniel Romanik
8. edycja Seminarium

Do wzięcia udziału w seminarium organizowanym przez Piotra Hryniewicza przekonała mnie chęć osiągnięcia wolności finansowej, mimo, że jeszcze nie czytałem książek Roberta Kiyosakiego. Na szkoleniu została przekazana sama praktyczna wiedza, praktyczne rozwiązania umożliwiające ich natychmiastowe przełożenie na nasze plany czy pomysły inwestycyjne. Ukazane przykłady z życia, a nie świata wirtualnego. Najbardziej podobał mi się moduł chęć osiągnięcia wolności finansowej.

Chcesz przeżyć szok i oświecenie zarazem? To jest szkolenie dla Ciebie! Chcesz dodatkowo osiągnąć wolność finansową? Nie masz już nad czym się zastanawiać-rejestruj się!

Wojciech Pokora, 1. edycja Seminarium
Wojciech Pokora
1. edycja Seminarium

Piotr jest bardzo kompetentnym trenerem. Wiedzę swoją czerpie z doświadczenia, więc jest to wiedza sprawdzona. Potrafi przekazać wiedzę w jasny sposób. Trzy rzeczy wyjątkowo mi się spodobały w tematyce seminarium. Są to: obliczenia przepływów pieniężnych; budowanie zespołów; przykłady realnych transakcji. Do szkolenia przekonały mnie rekomendacje poprzednich uczestników; tematyka; zakres szkolenia. Bałem się, że tematyka kursu będzie poza moim zasięgiem. Jednak Piotr potrafił w taki sposób przekazać wiedzę, że wszystko stawało się proste. Poprzez to seminarium chciałem zacząć inwestować w nieruchomości; zdobyć kontakty do bardziej doświadczonych w inwestowaniu osób. Warto wydać pieniądze inwestując w ten sposób.

Kamil Jędrusik, 4. edycja Seminarium
Kamil Jędrusik
4. edycja Seminarium

Jestem zachwycona formułą Zjazdu Absolwentów i tym jak ludzie dzielą się swoim doświadczeniem. Jest to bardzo wartościowe miejsce, gdzie można poznać ciekawych ludzi, którzy faktycznie działają jako inwestorzy, a nie tylko opowiadają, że robią. Mimo, że sporo rzeczy już w swoim życiu w nieruchomościach zrobiłam, to jeszcze mogę się więcej dowiedzieć i więcej zyskać dzięki kontaktom, i dzięki temu co jest przedstawiane podczas wykładów.

Tamara z Warszawy

Tamara z Warszawy, 23. Zjazd Absolwentów w Łodzi
Tamara z Warszawy
23. Zjazd Absolwentów w Łodzi

Fantastyczna atmosfera, fantastyczni ludzie…
Wszyscy proaktywni, każdy chce działać, każdy jest chętny do tego by dzielić się wiedzą i wymieniać doświadczeniami. To motywuje i stwarza warunki do jeszcze efektywniejszego działania i budowania współpracy.


Wojtek z Krakowa

Wojtek z Krakowa, 22. Zjazd Absolwentów w Warszawie
Wojtek z Krakowa
22. Zjazd Absolwentów w Warszawie

Na każdym Zjeździe można dowiedzieć się czegoś nowego i tak naprawdę nabrać zupełnie nowej perspektywy. Do tego Zjazdu byłem przekonany, że to co zrobiliśmy ostatnio w naszej firmie to był świetny wynik - 200 pokoi w ciągu trzech lat czy 3 mieszkania inwestycyjne w ciągu ostatniego roku… Tymczasem obok mnie siedziała osoba, która zrobiła 200 pokoi w rok i 17 mieszkań inwestycyjnych! To jest niesamowita dawka wiedzy i kop motywacji, że to co się robi można zrobić dużo lepiej!


Krzysztof z Warszawy

Krzysztof z Warszawy, 18. Zjazd Absolwentów w Warszawie
Krzysztof z Warszawy
18. Zjazd Absolwentów w Warszawie

Atmosfera super! Myślę, że jest to zasługa Piotra, który od samego początku w każdym z nas i w całej grupie zbudował kulturę dzielenia się wiedzą i doświadczeniem w sposób otwarty i pomagania sobie nawzajem.

Paweł z Łodzi

Paweł z Łodzi, 18. Zjazd Absolwentów w Warszawie
Paweł z Łodzi
18. Zjazd Absolwentów w Warszawie

Najbliższe wydarzenia

Seminarium Inwestowania w Nieruchomości według Piotra Hryniewicza (szkolenie online)

Seminarium Inwestowania w Nieruchomości według Piotra Hryniewicza (szkolenie online)

Gru 04-05 2021
Warszawa

29. edycja Szkolenia z podnajmu, czyli jak w ciągu roku osiągnąć minimum 6.000 zł dochodu miesięcznie

Sty 15-16 2022
Warszawa

Warsztaty z kluczowych elementów inwestowania w nieruchomości

Sty 15-16 2022
Warszawa

Seminarium Inwestowania w Nieruchomości według Piotra Hryniewicza online + Warsztaty z kluczowych elementów inwestowania