Prowadzący

Wojciech Woźniczka
Wojciech Woźniczka

Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku. Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC. Autor książki NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach. Od ponad 12 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 6000 uczestników z przeszło 60 firm.

Na co dzień sam inwestuje. Posiada własne mieszkania na wynajem na pokoje oraz aktywnie podnajmuje mieszkania i zajmuje się "flipowaniem" na własny rachunek. Współpracuje z Inwestorami z całej Polski, którym doradza przy transakcjach zakupu oraz sprzedaży nieruchomości, a także z grupą firm zajmujących się doradztwem dla developerów oraz pośrednictwem na rynku nieruchomości.

Wojtek Woźniczka przećwiczy z Tobą najróżniejsze techniki negocjacyjne i podzieli się przykładami ich zastosowania, dzięki którym on lub osoby, z którymi współpracował zarobiły lub zarabiają na nieruchomościach. 

Warsztaty “Negocjuj i osiągaj jeszcze więcej na swoich transakcjach!” skierowane są do osób, które inwestują w nieruchomości i chcą rozwinąć jedną z kluczowych kompetencji: swoje umiejętności negocjacyjne.

Cele warsztatów

 • Wypracowanie metod efektywnego przygotowania do negocjacji na rynku nieruchomości
 • Poznanie zasad udanych negocjacji, dzięki którym osiągane będą porozumienia oparte o satysfakcję obu stron
 • Nauka rozpoznawania oraz negocjowania z przedstawicielami różnych stylów negocjacyjnych
 • Rozwój umiejętności docierania do interesów (motywacji) drugiej strony
 • Wypracowanie technik wywierania wpływu na drugą stronę w procesie negocjacji
 • Rozwój umiejętności związanych z technikami otwarcia, prowadzenia i zamknięcia negocjacji
 • Rozwój umiejętności związanych z obchodzeniem zastrzeżeń negocjacyjnych – dociekanie do istoty zastrzeżenia i wybór najwłaściwszej argumentacji
 • Trening umiejętności negocjacyjnych
Cele warsztatów

Korzyści dla Uczestników warsztatów

Korzyści dla Uczestników warsztatów
 • Poznanie zasad, którymi rządzą się udane negocjacje i dzięki temu łatwiejsze osiąganie porozumienia w negocjacjach.
 • Nauka wyłączania emocji podczas negocjacji i wypracowanie BATNA i dzięki temu podchodzenie w przyszłości do negocjacji z tzw. „chłodną głową”.
 • Wypracowanie metod perfekcyjnego przygotowania do negocjacji w zależności od rodzaju transakcji i dzięki temu zdobycie argumentów w negocjacjach i lepsze szacowanie możliwości negocjacyjnych drugiej strony.
 • Poznanie zasad i technik najbardziej efektywnego otwarcia negocjacji i dzięki temu uzyskiwanie przewagi już na wstępnym etapie negocjacji. Maksymalizacja własnego zysku z transakcji.
 • Narzędzia wywierania wpływu i manipulacji ze szczególnym uwzględnieniem treningu dobrych pytań oraz technik ustępstw i dzięki temu poprawa umiejętności przekonywania innych i wpływania na ich decyzje.
 • Trening poznanej wiedzy podczas gier negocjacyjnych i dzięki temu doświadczenie emocji w negocjacjach i możliwość wypróbowania różnych zagrywek negocjacyjnych w środowisku nie generującym konsekwencji w realnej rzeczywistości.
 • Konfrontacja z innymi inwestorami i porównanie osiągniętych wyników i dzięki temu eliminacja ilości popełnianych błędów w przyszłości podczas negocjacji, realna oszczędność pieniędzy.
 • Negocjacje indywidualne i grupowe i dzięki temu nauka skutecznego prowadzenia negocjacji w zespole negocjacyjnym.

Cennik warsztatów

Standardowy koszt udziału w szkoleniu wynosi 4.470 zł, ale dla Absolwentów Praktycznego Seminarium Zaawansowanego Inwestowania w Nieruchomości korzystających z kodu zniżkowego i wyrażających zgodę na regulaminowy rabat* mamy specjalna cenę 2.070 zł lub 3.070 zł, jeśli zdecydujecie się na udział wraz ze współmałżonkiem lub partnerem życiowym.

Aktualny kod rabatowy dostępny jest na forum!

Jeśli nie spełniasz tego warunku, ale dowiedziałeś się o szkoleniu od naszego Absolwenta, zgłoś się do niego po kod rabatowy i wyrażając zgodę na regulaminowy rabat* zapłać tylko 2.870 zł!

Ze względu na mocno warsztatowy charakter szkolenia oraz zapewnienie wysokiego komfortu nauki ograniczyliśmy liczbę miejsc do 16. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

* Warunki opisane w Regulaminie uczestnictwa.

Cennik warsztatów