Co otrzymasz?

  • Udział w dwudniowych, stacjonarnych warsztatach z obszaru form prawnych prowadzenia działalności i podatków oraz optymalizacji mieszkań inwestycyjnych

W sobotę będziesz mógł wypracować najkorzystniejszy sposób prowadzenia działalności gospodarczej dla swoich działań związanych z inwestowaniem w nieruchomości oraz przeliczysz w jakim układzie będzie Ci się to najbardziej opłacać pod kątem podatkowym.

W niedzielę zobaczysz jaki zakres remontu oraz układ mieszkania będzie najlepszy pod kątem nakładów i uzyskiwanego przychodu z wynajmu lub flipa. Będziesz miał okazję poznać różne układy mieszkań i dowiedzieć się z czego wynika potencjał nieruchomości. Podczas warsztatów będziesz miał też okazję samodzielnie przeanalizować różne nieruchomości i dokonać obliczeń w tabeli analizy inwestycyjnej mieszkania.

Co otrzymasz?

Szczegółowe informacje

Informacje organizacyjne

WARSZTATY:

Materiały szkoleniowe

Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały, notesy i długopisy, natomiast Ty zabierz ze sobą laptop lub tablet, aby podczas warsztatów w praktyce poznać zagadnienia finansowe w nieruchomościach oraz autorskie formularze kalkulacji i analizy finansowej.

Catering

Dla Uczestników warsztatów zapewniamy lunch oraz przerwy kawowe podczas całego spotkania.

Ubiór na seminarium

Wybór stroju pozostawiamy Uczestnikom, ważne aby każdy czuł się komfortowo, ale…
Garnitur z krawatem będzie zbyt oficjalny a T-shirt z kolei będzie zbyt niepoważny.

Nocleg

Nie zapewniamy noclegów!
Zachęcamy do szukania i rezerwacji noclegów przez strony typu: booking.com, hrs.com, które posiadają szeroką ofertę noclegów.

Harmonogram

Nazwa
Opis
Cena

Regulamin

Informacja dotycząca przetwarzania danychZainteresowany?

Rejestracja rezerwowa

Najbliższe Seminaria

Seminarium Inwestowania w Nieruchomości według Piotra Hryniewicza (szkolenie online)