9. edycja Warsztatów Negocjacji
dedykowanych inwestorom w nieruchomości,

odbędzie się w dniach 27-28 maja 2017 roku w Łodzi

 

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem i chciałbyś otrzymać powiadomienie o rozpoczęciu rejestracji,
to wpisz się na listę mailingową klikając w ten link

 

W jednym miejscu możesz skorzystać z wiedzy i doświadczenia dwóch ekspertów!

Wojciech Woźniczka

oraz Piotr Hryniewicz


przećwiczą z Tobą najróżniejsze techniki negocjacyjne i podzielą się przykładami ich zastosowania, dzięki którym oni lub osoby z którymi współpracowali zarobiły lub zarabiają na nieruchomościach.

Warsztaty „Negocjuj i osiągaj jeszcze więcej na swoich transakcjach!” skierowane są do osób, które inwestują w nieruchomości i chcą rozwinąć jedną z kluczowych kompetencji: swoje umiejętności negocjacyjne.


Cele warsztatów:

 • Wypracowanie metod efektywnego przygotowania do negocjacji na rynku nieruchomości
 • Poznanie zasad udanych negocjacji, dzięki którym osiągane będą porozumienia oparte
  o satysfakcję obu stron
 • Nauka rozpoznawania oraz negocjowania z przedstawicielami różnych stylów negocjacyjnych
 • Rozwój umiejętności docierania do interesów (motywacji) drugiej strony
 • Wypracowanie technik wywierania wpływu na drugą stronę w procesie negocjacji
 • Rozwój umiejętności związanych z technikami otwarcia, prowadzenia i zamknięcia negocjacji
 • Rozwój umiejętności związanych z obchodzeniem zastrzeżeń negocjacyjnych – dociekanie do istoty zastrzeżenia i wybór najwłaściwszej argumentacji
 • Trening umiejętności negocjacyjnych


Korzyści dla Uczestników warsztatów:

 • Poznanie zasad, którymi rządzą się udane negocjacje i dzięki temu łatwiejsze osiąganie porozumienia w negocjacjach
 • Nauka wyłączania emocji podczas negocjacji i wypracowanie BATNA i dzięki temu podchodzenie w przyszłości do negocjacji z tzw. „chłodną głową”
 • Wypracowanie metod perfekcyjnego przygotowania do negocjacji w zależności od rodzaju transakcji i dzięki temu zdobycie argumentów w negocjacjach i lepsze szacowanie możliwości negocjacyjnych drugiej strony
 • Poznanie zasad i technik najbardziej efektywnego otwarcia negocjacji i dzięki temu uzyskiwanie przewagi już na wstępnym etapie negocjacji. Maksymalizacja własnego zysku z transakcji
 • Narzędzia wywierania wpływu i manipulacji ze szczególnym uwzględnieniem treningu dobrych pytań oraz technik ustępstw i dzięki temu poprawa umiejętności przekonywania innych i wpływania na ich decyzje
 • Trening poznanej wiedzy podczas gier negocjacyjnych i dzięki temu doświadczenie emocji w negocjacjach i możliwość wypróbowania różnych zagrywek negocjacyjnych w środowisku nie generującym konsekwencji w realnej rzeczywistości
 • Konfrontacja z innymi inwestorami i porównanie osiągniętych wyników i dzięki temu eliminacja ilości popełnianych błędów w przyszłości podczas negocjacji, realna oszczędność pieniędzy
 • Negocjacje indywidualne i grupowe i dzięki temu nauka skutecznego prowadzenia negocjacji w zespole negocjacyjnym

Dodatkowo gwarantujemy wsparcie poszkoleniowe, dzięki któremu każdy uczestnik otrzyma pomoc merytoryczną w realnych sytuacjach negocjacyjnych. 

Standardowy koszt udziału w warsztatach wynosi 3.900 zł, ale dla Absolwentów Edukacji Inwestowania w Nieruchomości mamy specjalna cenę tylko 1.900 zł! 

Ze względu na mocno warsztatowy charakter szkolenia oraz zapewnienie wysokiego komfortu nauki ograniczyliśmy liczbę miejsc do 16. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Aby formalności było zadość, zapoznaj się z Regulaminem uczestnictwa.

 ………………………………………………………………………………………………………………………………………

Poniżej przedstawiamy kilka informacji organizacyjnych:

 • Czas szkolenia

Warsztaty rozpoczną się w sobotę o godz. 10:00, a zakończą około godz. 22:00.
W niedzielę z kolei rozpoczną się o godz. 9:00, a zakończą około godz. 16:30.  

Wstępny harmonogram warsztatów możesz pobrać tutaj.

………………………………………………………………………………………………………………………………

 • Ubiór na warsztatach

Wybór stroju pozostawiamy Uczestnikom, ważne aby każdy czuł się komfortowo, ale…
Garnitur z krawatem będzie zbyt oficjalny, a T-shirt z kolei będzie zbyt niepoważny.

………………………………………………………………………………………………………………………………

 • Materiały

Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały, notesy i długopisy.

………………………………………………………………………………………………………………………………

 • Miejsce szkolenia 

Hotel Novotel Łódź Centrum****

Łódź, Al. Piłsudskiego 11a
+48 42 2543900
www.novotelcentrum.pl

 ………………………………………………………………………………………………………………………………

 • Catering

Dla Uczestników warsztatów zapewniamy obiad i kolację w sobotę oraz obiad w niedzielę, a także całodzienny serwis z ciepłymi i zimnymi napojami oraz kruchymi ciasteczkami.

………………………………………………………………………………………………………………………………

 • Noclegi

Nie zapewniamy noclegów!

Zachęcamy do szukania i rezerwacji noclegów przez strony typu: booking.comhrs.com, które posiadają szeroką ofertę noclegów.

………………………………………………………………………………………………………………………………

Jeśli masz pytania, napisz do nasz na adres: kontakt@hryniewicz.pl

 


Łódź, 27-28.05.2017

Wojciech Woźniczka

Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku.
Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC. Autor książki NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach.

Od ponad 12 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 6000 uczestników z przeszło 60 firm.

Na co dzień sam inwestuje. Posiada własne mieszkania na wynajem na pokoje oraz aktywnie podnajmuje mieszkania i zajmuje się "flipowaniem" na własnych rachunek. Współpracuje z Inwestorami z całej Polski, którym doradza przy transakcjach zakupu oraz sprzedaży nieruchomości, a także z grupą firm zajmujących się doradztwem dla developerów oraz pośrednictwem na rynku nieruchomości.

Wspólnie z Piotrem Hryniewiczem prowadzi jedyny w Polsce specjalistyczny trening negocjacji dla osób inwestujących w nieruchomości.

Rejestracja na Warsztaty Negocjacji dla Inwestorów w Nieruchomości

Rejestracja nieaktywna

Uprzejmie informujemy, że formularz rejestracyjny jest nieaktywny.

Niedługo uruchomimy możliwość rejestracji.na ten adres będziemy przesyłać wszelkie informacje
dotyczące szkolenia


gdybyśmy musieli szybko skontaktować się z Tobą
w sprawie szkolenia

3900 zł

aby uzyskać dodatkowy rabat wprowadź kod
i naciśnij niebieskie strzałki.


zaznacz tak, jeżeli chcesz otrzymać fakturę

Rejestracja oznacza akceptację regulaminu.

9. edycja warsztatów odbędzie się w Łodzi
w Hotelu Novotel Centrum****

Kontakt

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, napisz do nas na adres: 
kontakt@hryniewicz.pl,

lub zadzwoń: +48 533 585 787

Z życzeniami przychodu pasywnego,
Ewa Machoń
Dział marketingu i organizacji

Regulamin

Polityka Prywatności

Hryniewicz.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika serwisów oraz czasopism należących do Hryniewicz.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie http://edukacjainwestowania.pl

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: Hryniewicz.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników swoich serwisów i czasopism.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityka Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisów, nie prenumerować czasopism należących do Hryniewicz.pl oraz nie nabywać produktów i usług oferowanych przez Hryniewicz.pl.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisów należących do Hryniewicz.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Subskrypcja bezpłatnych lub płatnych czasopism

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych czasopism należących do Hryniewicz.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe.

Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej e-zinu. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi numer czasopisma. Imię pozwala Hryniewicz.pl zwracać się do czytelników po imieniu.

Zamawianie usług i produktów

Zamawianie usług i produktów oferowanych przez Hryniewicz.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.

Niezapowiedziane Wiadomości

Hryniewicz.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości Hryniewicz.pl rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, czasopism, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez klientów Hryniewicz.pl.

Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych Hryniewicz.pl.

Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane na serwisach należących do Hryniewicz.pl przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Hryniewicz.pl nie ma możliwości zabezpieczenia Was przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Wam nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Inne formularze

Formularze znajdujące się gościnnie na serwisach należących do Hryniewicz.pl i dotyczące usług, produktów, serwisów i czasopism nieobsługiwanych przez Hryniewicz.pl nie podlegają Polityce Prywatności.

Cookies (Ciasteczka)

Niektóre obszary serwisów należących do Hryniewicz.pl mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.

Cookies są nieszkodliwe ani dla komputera ani dla jego użytkownika i jego danych.

Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.

Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w serwisach i czasopismach należących do Hryniewicz.pl.

W przypadku pytań proszę pisać:
kontakt@hryniewicz.pl

Korzystanie z serwisu Hryniewicz.pl oznacza akceptacje Polityki Prywatności.